KADRA PEDAGOGICZNA

  • mgr Andrzejewska Justyna- wychowanie fizyczne,
  • mgr Baran Jacek- wychowanie fizyczne,
  • mgr Baranowska Barbara- wychowanie fizyczne,
  • mgr Bielska Alina- historia, wiedza o społeczeństwie,
  • mgr Biskup Anna- język niemiecki
  • mgr Błasiak Agnieszka- pedagog
  • mgr Botor-Foltyn Karolina - psycholog; nauczyciel współorganizujący kształcenie
  • mgr Chrószcz Teresa- religia,
  • mgr Ciukaj Przemysław- wychowanie fizyczne
  • mgr Czarnecka - Majkut Agnieszka- edukacja wczesnoszkolna,
  • mgr Franczak Lidia- biblioteka
  • mgr Gospodarek Agnieszka - nauczyciel rewalidant
  • mgr Góral Regina- wychowanie fizyczne,
  • mgr Górecka Jolanta- matematyka,
  • mgr Grabowska Izabela- matematyka,
  • mgr Grudzińska-Celer Barbara- edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Jagiełka Tomasz- wychowanie fizyczne,
  • mgr Jagiełka Wojciech- wychowanie fizyczne,
  • mgr Jagoda Barbara- pedagog
  • mgr Jakubowska -Mróz Joanna- biologia, przyroda,
  • mgr Józefowska Agnieszka- edukacja wczesnoszkolna, historia,
  • mgr Jurczyga Teresa- informatyka, matematyka,
  • mgr Kościelny Ewa- edukacja wczesnoszkolna, logopeda,
  • mgr Kowalczyk - Pałuska Grażyna- muzyka,
  • mgr Kondratowicz Adam -wychowanie fizyczne
  • mgr Kulak Urszula- biblioteka
  • mgr Kurbiel Mirosław- wychowanie fizyczne,
  • mgr Kusińska Iwona- przyroda,
  • mgr Kuta Monika- język polski,
  • mgr Libecka Sylwia- świetlica
  • mgr Majcherczyk Rafał- wychowanie fizyczne
  • mgr Majcherowicz Wojciech- wychowanie fizyczne,
  • mgr Majkut Krzysztof-informatyka, technika,
  • mgr Malik Michaela- matematyka
  • mgr Matula Wioleta- informatyka, technika,
  • mgr Michalska Alicja- matematyka,
  • mgr Mirowska-Kalisz Sabina- edukacja wczesnoszkolna,
  • mgr Pasternak Elżbieta- świetlica,
  • mgr Peroń Wojciech- język angielski,
  • mgr Kałęka -Okoń Ewelina- język polski,
  • mgr Pisula Joanna- język angielski,
  • mgr Rosiek Magdalena- język polski,
  • dr Profaska Marzena- historia,
  • mgr Radek Aleksandra- wychowanie fizyczne,
  • mgr Rakowski Jarosław- wychowanie fizyczne,
  • mgr Ryś Bożena- edukacja wczesnoszkolna,
  • mgr Śliwińska Bernadeta - religia
  • mgr Sojka Jerzy- plastyka,
  • mgr Sokół Kinga- wychowanie fizyczne,
  • mgr Stachurka Andrzej- języka angielski,
  • mgr Strzępek Marcin- matematyka, fizyka,
  • mgr Tarsa Joanna-edukacja wczesnoszkolna,
  • mgr Urbanowicz Małgorzata- chemia,
  • mgr Aleksandra Urbańczyk- edukacja wczesnoszkolna,
  • mgr Wajdner - Mazgaj Anna- religia,
  • mgr Wiśniewska Joanna- język angielski,
  • mgr Wodo Ewelina- wychowanie fizyczne,
  • mgr Woźniak Marta- nauczyciel współorganizujący kształcenie,
  • mgr Wosz Danuta- język polski,
  • mgr Zbroińska Renata- język polski,