- mgr Andrzejewska Justyna- wychowanie fizyczne,
- mgr Bałazy Lucyna- psycholog,
- mgr Baran Jacek- wychowanie fizyczne,
- mgr Baranowska Barbara- wychowanie fizyczne,
- mgr Bielska Alina- historia, wiedza o społeczeństwie,
- mgr Biskup Anna- język niemiecki
- mgr Błasiak Agnieszka- pedagog
- mgr Chrószcz Teresa- religia,
- mgr Cichosz Daria- edukacja wczesnoszkolna, język angielski
- mgr Ciukaj Przemysław- wychowanie fizyczne
- mgr Czarnecka - Majkut Agnieszka- edukacja wczesnoszkolna,
- mgr Draczyńska Marzena- edukacja wczesnoszkolna,
- mgr Franczak Lidia- biblioteka
- mgr Górecka Jolanta- matematyka,
- mgr Grabowska Izabela- matematyka,
- mgr Grudzińska-Celer Barbara- edukacja wczesnoszkolna
- mgr Hanus Beata- matematyka
- mgr Iwaniec -Wycisk Ewa- nauczyciel rewalidant,
- mgr Jagiełka Tomasz- wychowanie fizyczne,
- mgr Jagiełka Wojciech- wychowanie fizyczne,
- mgr Jakubowska -Mróz Joanna- biologia, przyroda,
- mgr Jokel Adriana- pedagog specjalny,
- mgr Józefowska Agnieszka- edukacja wczesnoszkolna, historia,
- mgr Jurak Sonia- plastyka
- mgr Jurczyga Teresa- informatyka, matematyka,
- mgr Juszczak Karolina- edukacja wczesnoszkolna,
- mgr Kościelny Ewa- edukacja wczesnoszkolna, logopeda,
- mgr Kowalczyk - Pałuska Grażyna- muzyka,
- mgr Kondratowicz Adam -wychowanie fizyczne
- mgr Kulak Urszula- biblioteka
- mgr Kurbiel Mirosław- wychowanie fizyczne,
- mgr Kusińska Iwona- przyroda,geografia
- mgr Kuta Monika- język polski,
- mgr Libecka Sylwia- świetlica
- mgr Majcherczyk Rafał- wychowanie fizyczne
- mgr Majcherowicz Wojciech- wychowanie fizyczne,
- mgr Majkut Krzysztof-informatyka, technika,
- mgr Matula Wioleta- informatyka, technika,
- mgr Michalska Alicja- matematyka,
- mgr Mirowska-Kalisz Sabina- edukacja wczesnoszkolna,
- mgr Pająk Katarzyna- nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidant,
- mgr Pasternak Elżbieta- świetlica,
- mgr Peroń Wojciech- język angielski,
- mgr Rosiek Magdalena- język polski,
- dr Profaska Marzena- historia,
- mgr Radek Aleksandra- wychowanie fizyczne,
- mgr Rakowski Jarosław- wychowanie fizyczne,
- mgr Ryś Bożena- edukacja wczesnoszkolna,
- mgr Śliwińska Bernadeta - religia
- mgr Sojka Jerzy- plastyka,
- mgr Sokół Kinga- wychowanie fizyczne,
- mgr Stachurka Andrzej- języka angielski,
- mgr Strzępek Marcin- matematyka, fizyka,
- mgr Syrakowska Grażyna- nauczyciel współorganizujący kształcenie
- mgr Szumlicz Dagmara- edukacja wczesnoszkolna,
- mgr Tarsa Joanna-edukacja wczesnoszkolna,
- mgr Strzępek Anita- chemia,
- mgr Wajdner - Mazgaj Anna- religia,
- mgr Wiśniewska Joanna- język angielski,
- mgr Wodo Ewelina- wychowanie fizyczne,
- mgr Woźniak Marta- nauczyciel współorganizujący kształcenie,
- mgr Wosz Danuta- język polski,
- mgr Zbroińska Renata- język polski,