WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE

• Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dnia 27.03.2018r. w Wiśle odbyły się Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej mini koszykówki dziewcząt. W rozgrywkach brały udział następujące szkoły reprezentujące poszczególne rejony, zajmując miejsca : 4 miejsce - Chorzów, 3 miejsce - Tychy, 2 miejsce - Wisła i 1 miejsce Katowice. Dziewczęta reprezentowały Tychy w składzie: Andrzejewska Amelia 6a, Baj Anna 6c, Damek Martyna 6a, Lipińska Martyna 7a, Łebek Aleksandra 5a, Otok Aleksandra 7a, Soboń Agata 6a, Szymala Kornelia 7a, Volkert Julia 6c, Waluga Oliwia 6a, Witkowska Iga 5a. Trenerem grupy jest pani Kinga Sokół.

• Zawody powiatowo - rejonowe w łyżwiarstwie szybkim

Dnia 20.12.2017r. reprezentacja SSP 19 brała udział w "Zawodach powiatowo - rejonowych w łyżwiarstwie szybkim". Drużyna chłopców w składzie: Sokół Mateusz, Dworok Bartłomiej, Nogaj Maksymilian, Gardynik Kacper, Łaski Łukasz zdobyła tytuł wicemistrza miasta i rejonu. Reprezentacja dziewcząt zajęła VII miejsce.

• Miejskie Igrzyska w Minikoszykówce Dziewcząt

W dniu 19.12.2017r. w naszej szkole zostały rozegrane "Miejskie Igrzyska w Minikoszykówce Dziewcząt". W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół: SSP 19, SP 35, SP 1. Zwycięzcą turnieju została SSP 19, wygrywając z SP 35 26-12 oraz SP1 41-4. Zajmując I miejsce nasza reprezentacja zapewniła sobie udział w rozgrywkach rejonowych.
    Skład reprezentacji dziewcząt:
    Witkowska Iga, Łebek Aleksandra, Papkala Anna, Soboń Agata, Damek Martyna, Waluga Oliwia, Piątek Karolina, Andrzejewska Amelia, Volkert Julia, Baj Anna, Lipińska Martyna, Otok Aleksandra, Szymala Kornelia.

• II miejsce w miejskich sztafetowych biegach przełajowych

Uczennice szkoły podstawowej w składzie Witkowska Iga, Daria Lisowska , Amelia Andrzejewska, Papkala Aleksandra, Łebek Anna, Baj Anna ,  Kiraga Kinga i Szołtysek Oliwia zajęły 2 miejsce w miejskich sztafetowych biegach przełajowych i dostały się do etapu rejonowego. Dnia 20.10.2017r w Łaziskach dziewczynki rywalizowały z 6  szkołami  z Bierunia, Mikołowa, Lędzin, Tychów, Ornontowic, Łazisk i ukończyły rywalizacje na 3 miejscu. Gratulujemy!